Ремонт коробки передач мотоблока Zubr (10 л.с)

Ремонт коробки передач мотоблока Zubr (10 л.с)

При експлуатації мотоблока, яким би якісним він не був, іноді виникають несправності. При правильному догляді за машиною і при коректної її експлуатації можна мінімізувати появу поломок. Але все ж, хоч як мене берегли мотоблок несправностей не уникнути, і в домашніх умовах полагодити мотоблок буває неможливо.

Коробка передач є основним вузлом мотоблока. Вона призначена для зміни швидкості руху мотоблока і забезпечення реверсу. Основними несправностями коробки передач є шум в коробці, перегрів, не включається або не вимикається передача, витік масла. Ці несправності можуть виникати по ряду причин:

  • через зношеність деталей, що беруть участь в перемиканні швидкостей. Зазвичай відбувається знос шліців валів, вигин валів.Через мірно зносився вал необхідно замінити, як в нашому випадку.  Вал ми виготовили самі;
  • через зношування торців включаються шестерень, які призводять до неповного включенню і самовиключеніе швидкостей. У цьому випадку необхідна правка зубів шестерень шліфуванням або, якщо знос дуже великий, їх заміна;
  • через зношування підшипників і стопорних кілець, їх необхідно замінити.

Текти масла виникає при зношених або неправильно встановлених сальники, пошкодженої прокладки під кришкою підшипника, їх потрібно замінити.

Коробка передач - досить складний вузол. Якщо робота і пристрій мотоблока являє для вас проблеми, не варто починати ремонт самостійно. Краще довірити цю робіт тим, для кого обслуговування і ремонт машин є професійною справою.

У нас Ви можете купити навісне обладнання і все, що необхідно для мотоблока Zubr. Наприклад, ходозменшувачі, причепи, борони, грунтозацепи і фрези. А також сівалки для мотоблока та мінітрактора, саджалки картоплі, саджалки часнику, дровоколи, подрібнювачі гілок.